Usta oyuncu 79 yaşında baba olmuştu! ‘Beni koşulsuz seven tek kişi kızım’

Oscar ödüllü usta aktör Robert De Niro geçtiğimiz mayıs ayında yedinci kez baba olduğunu duyurmuştu. Yıldız oyuncu, Tribeca Film Festivali’ne çocuğunun annesi Tiffany Chen (45) ile katılmış ve ilk kez bir etkinlikle birlikte görüntülenmişti.

Daha önce 79 yaşında baba olmanın nasıl bir his olduğu hakkında konuşan oyuncu “Harika hissediyorum” demişti. Diğer çocuklarını da minik kızıyla tanıştıran ünlü isim, kızından sevgi dolu sözlerle bahsetmişti.

“İNANILMAZ BİR ŞEY”

79 yaşında baba oldum, harika bir his. Ona baktığımda dert ettiğim her şey uçup gidiyor. Büyüdükçe nasıl olur bilmiyorum ama düşünüyor, her şeyi gözlemliyor ve izliyor. İnanılmaz bir şey. Bunun tadını çıkarmak için olabildiğince uzun süre etrafta olmak istiyorum.79 yaşında baba oldum, harika bir his. Ona baktığımda dert ettiğim her şey uçup gidiyor. Büyüdükçe nasıl olur bilmiyorum ama düşünüyor, her şeyi gözlemliyor ve izliyor. İnanılmaz bir şey. Bunun tadını çıkarmak için olabildiğince uzun süre etrafta olmak istiyorum.

“BANA YARDIM EDEN İNSANLAR VAR”

Kendisi 80, kızı ise 1 yaşına basan Robert De Niro; The View’da yaptığı samimi bir sohbet sırasında babalık hakkında konuştu.

Ebeveynlik yapmanın ‘artık daha yorucu’ olup olmadığı sorulan ünlü isim, “Bana yardım eden insanlar var” diyerek; her şeyi kendisinin yapmadığını itiraf etti.

“HİÇBİR ELEŞTİRİ YOK”

Aktör, kızı hakkında şu ifadeleri kullandı:

Beni seven tek kişi Gia. hiçbir koşul, hiçbir eleştiri yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x